/ od /   Uncategorized / 0 komentárov

22. ročník Memoriálu Kolomana Slimáka

Medzinárodné všestranné majstrovstvá SR stavačov s udeľovaním titulov CACIT a CACT organizovl Ústredie Slovenského poľovníckeho zväzu v spolupráci s PS Adamovské jazerá v poľovnom revíri Gbely Lúky. Na súťažiach sa prezentovalo spolu 22 najlepších účastníkov zo Slovenska, ako aj zo zahraničia.

 

 

Suka nemeckého krátkosrstého stavača Maura z Potôňskej Lúky (497 bodov), vodiča Ondreja Jurčáka, získala tituly Víťaz MKS 2018, CACIT, CACT a Najlepší les.

Druhé miesto obsadil nemecký krátkosrstý stavač Donny z Bilice (479 bodov), vodiča MVDr. Jarolíma Debrovského. Zároveň si odniesol tituly Reserve CACIT a Reserve CACT. Tretia priečka a titul CACT patrili suke nemeckého drôtosrstého stavača Báre z Babického žlebu (478 bodov), vodiča Vítezslava Šestáka z ČR.

Štvrtá v poradí sa umiestnila suka nemeckého krátkosrstého stavača Eliza Mervov dvor (470 bodov), vodičky Ivany Pukancovej. Piata bola suka nemeckého drôtosrstého stavača Lara z Plzínu, vodiča Jána Šišku, ktorá získala aj titul Reserve CACT.

Najlepšiu prácu v poli preukázal nemecký krátkosrstý stavač Hern Theogonia Black (466 bodov), vodiča Roberta Skrzeszewskieho. Titul Najlepšia voda získal nemecký krátkosrstý stavač Zorg Kajminia, vodiča Aleksandra Bednarského.
Autor: Mária Inštitorisová, Tibor Benčič
POĽOVNÍCTVO A RYBÁRSTVA

KChHS gratuluje !

 

NDS Lara z Plzínu, vodič Jána Šiška

 

Výsledky XXII. ročníka MKS 2018

SHARE THIS


Pridaj komentár